Nikola Naus

Nikola Naus

członkini programu Young Leaders SITE Polska

Zaangażowana, ambitna, pasjonatka fotografii, gór i podróży autostopem, budująca swoją karierę w turystyce biznesowej oraz branży spotkań i wydarzeń.

Swoje pierwsze kroki w branży zaczęła od angażowania się w działania wolontariackie na polskich festiwalach muzycznych, takich jak Pol’and’Rock czy FEST Festival. Swoją naukową drogę zaczęła na kierunku Zarządzanie Wydarzeniami na Univeristy of the West of Scotland. Aktualnie studentka ostatniego roku studiów w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula na kierunku Turystyka Biznesowa.

Angażuje się w życie uczelni – w zeszłym roku była przewodniczącą Samorządu Studenckiego, a teraz pełni rolę Prezeski w Kole Naukowym Turystyki Biznesowej “2B”. W Kole Naukowym zajmuje się organizacją
i prowadzeniem studenckich konferencji naukowych z zakresu branży spotkań i wydarzeń, turystyki biznesowej oraz zrównoważonego rozwoju, jak również koordynuje międzynarodowe grupy wolontariuszy podczas wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie.

Ma doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych konferencji naukowych takich jak ICE 2023.

Od dwóch lat pracuje w firmie Weco-Travel w dziale spotkań i konferencji, planując i koordynując wydarzenia i wyjazdy dla klientów korporacyjnych.
W tym roku zaczyna swoją przygodę również jako pilotka wycieczek podczas zagranicznych wyjazdów.

Zaangażowana w stowarzyszeniu MPI Poland Chapter oraz SITE Poland, gdzie od roku koordynuje grupę młodych profesjonalistów- Young Leaders.
W 2023 roku została wyróżniona przez MPI Foundation otrzymując studenckie stypendium Larry Lee