Łukasz Adamowicz

prezes RPSiW TUgether

Współtwórca Grupy BFC. Odpowiada za jej dział incentive, eventowy oraz promocje sprzedazy korporacyjnej hotelu BoniFaCio. Prekursor incentive’ów narciarskich na rynku polskim. Łączy wiedzę pochodzącą z wyjazdów incentive’owych, integracyjnych, eventów, hotelarstwa oraz turystyki indywidualnej, aby tworzyć nowe kategorie produktów i usług.

Dwukrotnie nagrodzony nagrodą MP Power12 w kategorii Meeting planner – agencja incentive travel. W 2020 i 2021 roku znalazł się na prestiżowej liście 100 najbardziej wpływowych osób w przemyśle spotkań na świecie – Eventex – The 100 Most Influential People in the Event Industry oraz na liście WaszaTurystyka.pl – 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. Już 3 kadencję, od 2015 roku, jest Wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Członek Rady Polskiej Organizacji Turystycznej VIII kadencji.

W 2020 roku współtworzył branżową inicjatywę TUgether, a następnie Radę Przemysłu Spotkań i Wydarzeń. Byl aktywnym członkiem Sztabu Kryzysowego, uczestnikiem bezpośrednich rozmów z rządem i Ministerstwem Rozwoju w sprawie pomocy dla branży turystycznej oraz przemysłu spotkań. Brał udział w opracowywaniu rozwiązań i instrumentów pomocowych dla przemysłu spotkań i turystyki. Bierze aktywny udział w pracach związku Pracodawcy RP, dostarcza wiedzy na temat sytuacji w przemyśle spotkań, turystyce, turystyce biznesowej. Jest częstym gościem mediów jako ekspert branżowy. Od 2021 roku Prezes Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether.

STRONA INTERNETOWA
www.rpsiw.pl

Polub: