Jakub Bączykowski

Dyrektor zarządzający serwisem rezerwacyjnym Triverna.pl

Z wykształcenia politolog, z zamiłowania – manager i sprzedawca.

Od ponad 20 lat związany z branżą turystyczną.

Doświadczony manager. Rozpoczynał swoją karierę w hotelarstwie na stanowiskach sprzedażowych w Starwood Hotels and Resorts. Zdobytą wiedzę wykorzystał do otwarcia polskiego oddziału Booking.com, gdzie pełnił funkcję senior account managera i szefa na Polskę. Po czterech latach dołączył do serwisu Groupon i wraz ze swoim zespołem rozwinął obszar Travel.

W latach 2013-2019 był kolejno szefem sprzedaży, general managerem na Polskę i general managerem na Europę Środkowo-Wschodnią serwisu rezerwacyjnego Travelist. W ostatnich latach był zaangażowany w rozwój serwisu Slowhop oraz grupy hoteli Górskie Resorty.

Obecnie skutecznie rozwija serwis Triverna.pl, który wysłał do hoteli w Polsce już ponad milion gości.

Triverna.pl to wiodący portal oferujący pobyty w hotelach w Polsce i zagranicą, działający od 2014 roku. Nowoczesna platforma rezerwacyjna hoteli, apartamentów i miejsc noclegowych jest stale rozwijana o nowe produkty i funkcjonalności. Spółka ma w 100 proc. polski kapitał i wraz z touroperatorem Nekera specjalizującym się w pakietach wakacyjnych na całym świecie, tworzy jedną z najszybciej rozwijających się grup turystycznych na polskim rynku.

Prywatnie Jakub Bączykowski jest autorem kryminałów, miłośnikiem dobrej kuchni i podróży.