Anglika Ziemianin

Dyrektorka Likus H&R

Doświadczony hotelarz z tytułem magistra zarządzania hotelami. Od siedmiu lat pracuje dla Likus H&R. W swojej karierze pracowała na różnych stanowiskach, rozpoczynając w dziale recepcji Hotelu Monopol Wrocław. Pełniła funkcję managera ds. sprzedaży w hotelu Warszawa oraz Managera Hotelu Grand w Łodzi.

Stara się dostarczać gościom hotelowym niezapomnianych wrażeń, dbając o to, aby pracownicy wykonywali swoją pracę z satysfakcją, a gościom towarzyszyło uczucie autentycznej gościnności. Z radością patrzy w przyszłość i ogłasza, że w tym roku podejmie nowe wyzwanie w ramach zespołu uruchamiającego pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Łodzi. 

Umiejętności, zaangażowanie i doświadczenie zostały docenione przez pracodawcę, który powierzył jej rolę dyrektora hotelu w tym ekscytującym przedsięwzięciu. Jest gotowa do stawienia czoła wyzwaniom i prowadzenia zespołu do sukcesu. Możliwość rozwoju i prawdziwa pasja do hotelarstwa mobilizują ją do dalszej pracy we wzmacnianiu pozycji Likus H&R jako lidera w dziedzinie polskiej turystyki luksusowej.